| Μέγεθος | 30*62*16mm |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου ρυμουλκούμενων | Ζ1, Ζ2, Ζ3, Ζ4 |
| ευθυγράμμιση | Μη-ευθυγράμμιση της συμπεριφοράς |
| Μέγεθος τρύπησης | 30 χιλ. |
| Παράδοση | 7 έως 45 ημέρες |
| Τύπος σφραγίδων | Σφραγισμένο /2RS/2Z/ZZ |
|---|---|
| Στρώση | Μία σειρά |
| ευθυγράμμιση | Μη-ευθυγράμμιση της συμπεριφοράς |
| Μέγεθος τρύπησης | 70 χιλιοστά |
| Αξιολόγηση ακρίβειας | P0 P6 P5 P4 P2, ABEC1 3 5 7 |
| Ακτινωτή εκκαθάριση | P0, P6, P5, P4 |
|---|---|
| Αριθμός ρουλεμάν | ΝΟ 2220Ε |
| Πιστοποιητικό εξόρυξης | ISO 16949 |
| Όνομα τμήματος | Εκκεντρικό ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 100*180*46 χλστ |
| Αξία ακρίβειας | P5, P4, P2 |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C2, C3, C4, C5 |
| Τύπος | Γωνιακός ένσφαιρος τριβέας επαφών |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κλουβί | Ατσάλι ή Χαλκός |
| Τύπος | Ρολάρι |
|---|---|
| Όριο ταχύτητας | Υψηλή |
| Κατεύθυνση Φορτίου | Φορτίο ώθησης |
| Εσωτερική διάμετρος | 12mm |
| Ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 9000 στροφές/λεπτο |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό + Σφραγισμένο |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 72 χιλιοστά |
| Πλάτος | 22 χιλιοστά |
| Διαχωριστός | Αδιαχώριστοι |
| Τύπος κλουβίου | Στύγμα από χάλυβα, χαλκό |
| Είδος | Γεωργικά ράβδοι |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 Μήνες |
| Παράδοση | 7 έως 45 ημέρες |
| Χωρισμένος | Αχώριστοι |
| Διάμετρος τρύπησης | 60 χιλιοστά |
| Εσωτερικό Dia | 50 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος | 50*90*20 χλστ |
| Σφραγίδες | ανοιχτό |
| Αρχικό | Γερμανία |
| Εξωτερικό μέγεθος | 0 χιλ. |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | ΝΟ 213Ε |
| Αρχικό | Γερμανία |
| Αριθμός μοντέλου | ΝΟ 213Ε |
| Εσωτερικό Dia | 65mm |
| Εξωτερική διάμετρο | 35mm |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος | Δεκτός |
| Όνομα μέρους | Αγροτική ρουλεμάν της Κίνας |
| Βασική βαθμολογία στατικού φορτίου (COR) | 3.72 kN |
| Προσδιορισμός | ZV1 ZV2 ZV3 |