| Κλουβί | Χάλυβας |
|---|---|
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
| Ακριβότητα | ΑΒΕΚ 3, ΑΒΕΚ 5, ΑΒΕΚ 7 |
| Επίπεδο δονήσεων | V1 |
| Ακριβότητα | ΑΒΕΚ 3, ΑΒΕΚ 5, ΑΒΕΚ 7 |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Άντεξε τον τύπο | Κυλινδρικός άντεξε |
| Εξωτερική διάμετρος | 130~520 mm |
| Διάμετρος τρύπησης | 60 χιλιοστά |
|---|---|
| Παράδοση | 7 έως 45 ημέρες |
| Τύπος σφραγίδων | σφραγισμένο/2RS/2Z/ZZ |
| Χωρισμένος | Αχώριστοι |
| Υπερβολικό | 110 χιλιοστά |
| Τύπος αντιστοίχισης | Οικουμενική αντιστοίχιση |
|---|---|
| Πλάτος | 12MM |
| Βασική δυναμική ικανότητα φορτίου (Cr) | 9.12 KN |
| Αδειοδότηση | C4、C3、C0,C2 |
| Εξωτερική διάμετρος | 68 mm |
| Βασική δυναμική ικανότητα φορτίου (Cr) | 77.0 KN |
|---|---|
| Περιορισμός ταχύτητας λιπαρών | 5000 σ.α.λ |
| Εσωτερική διάσταση | 40 εκατοστά |
| Πλάτος | 23 χιλιοστά |
| Ταχύτητα λίπανσης λίπους | 5000 στροφές/λεπτο |
| Γ.Γ. | 0,024 κλ |
|---|---|
| Όριο ταχύτητας | Υψηλή |
| Πλάτος | 9 χιλ. |
| Εξωτερική διάμετρος | 28 χιλιοστά |
| Υλικό | Gcr15/Ειδικός χάλυβας |
| Υλικό | Gcr15/Ειδικός χάλυβας |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 26 χιλ. |
| Εσωτερική διάμετρος | 12 χιλ. |
| Ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 6100 R/min |
| Κατεύθυνση Φορτίου | Φορτίο ώθησης |
| Σφραγισμένο | Ναι |
|---|---|
| Διάμετρος εσωτερικού δακτυλίου | 130 χιλιοστά |
| Αξία ακρίβειας | ΑΒΕΚ 5, ΑΒΕΚ 7 |
| Αξία ακρίβειας | P0, P6, P5, P4, P2 |
| Τρέχον μοντέλο | 1810251 |
| Πλάτος | 11mm |
|---|---|
| Κύρια αγορά | Ευρώπη, Μέση Ανατολή, Αφρική, Λατινική Αμερική |
| Βασική βαθμολογία στατικού φορτίου (COR) | 3.72 kN |
| Θόρυβος | ZV1 ZV2 ZV3 ZV4 |
| Cr | 7.65 kN |
| Ταχύτητα λίπανσης λίπους | 28000 r/min |
|---|---|
| Βασικό στατικό φορτίο ((Cor) | 380 KN |
| Περιορισμός ταχύτητας λιπαρών | 2800 περιστροφές/λεπτό |
| Πλάτος | 45 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 200 χιλιοστά |