| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Επίπεδο ακρίβειας | P4, P2 |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 |
| Εξωτερική διάμετρος | 240 χιλιοστά |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
| Βάρος | 0.414KG |
| Βάρος | 0.377 κιλά |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Εξωτερική διάμετρος | 72 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 19 χιλιοστά |
| Διάσταση | 6*16*11mm |
|---|---|
| Βάρος | 00,02 κιλά |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 14000 στροφές/λεπτο |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 、C2 |
|---|---|
| Βάρος | 0.40Kg |
| Σχήμα | Αριθμός: |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 51.5 KN |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6 、P5 、P4 、P2 |
| Τύπος αντιστοίχισης | Οικουμενική αντιστοίχιση |
|---|---|
| Πλάτος | 12MM |
| Βασική δυναμική ικανότητα φορτίου (Cr) | 9.12 KN |
| Αδειοδότηση | C4、C3、C0,C2 |
| Εξωτερική διάμετρος | 68 mm |
| Βασική βαθμολογία στατικού φορτίου (COR) | 63,8 KN |
|---|---|
| Ταχύτητα λίπανσης λίπους | 6300 R/min |
| Πλάτος | 19 mm |
| Επίπεδο κραδασμών | V1, V2, V3, V4 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -30 έως +120 βαθμούς Κελσίου |
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | kN 57 |
|---|---|
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερική διάμετρος | 42 χιλ. |
| Κλουβί | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
| Αριθμός μοντέλου. | NN 3940, σειρά NNXX |
|---|---|
| Υλικό | SAE52100、AISIE52100、UNSG52986 Χάλυβας |
| Υπερβολικό | 280mm |
| Ταυτότητα | 200mm |
| Β | 60 χιλιοστά |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερική διάμετρος | 52 χιλιοστά |
| Βάρος | 0.14 κιλά |