| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 19.6~637kN |
|---|---|
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | 21.2~ 1020 kN |
| Εσωτερική διάμετρος | 75~340mm |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Βάρος | 10,45 έως 48,5 kg |
| Αριθμός σειρών Ring Raceway | Μία σειρά, δύο σειρές, τρεις σειρές, |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Διαφορετικά |
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Εσωτερική διάμετρος | Διαφορετικά |
| Τύπος κλουβίου | Χάλυβας, χυμένο κράμα αλουμινίου |
| Εσωτερική διάσταση | 75~340mm |
|---|---|
| Βάρος | 10,45 έως 48,5 kg |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | 21.2~ 1020 kN |
| Διαχωριστός | Ναι. |