| Σχήμα | Πίνακας 1 |
|---|---|
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | kN 105 |
| Εξωτερική διάμετρος | 90 χιλ. |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Λίπανση με γράσο | 6300 R/min |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6 、P5 、P4 、P2 |
|---|---|
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 51.5 KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 80 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 18 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάσταση | 40 χιλιοστά |
| Ποιότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Ταχύτητα λίπανσης λίπους | 1900 r/min |
| Περιορισμός ταχύτητας λιπαρών | 1900 στροφές ανά λεπτό |
| Αδειοδότηση | C4、C3、C0,C2 |
| Εξωτερική διάμετρος | 260 χιλ. |
| Διάσταση | 20*52*15mm |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά, δύο σειρές. |
| Εξωτερική διάμετρος | 52 χιλιοστά |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
|---|---|
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Εξωτερική διάμετρος | 47mm |
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6 、P5 、P4 、P2 |
|---|---|
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | 52 ΚΝ |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 40.2 KN |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Υπηρεσία | Πράκτορα |
|---|---|
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
| Διάμετρο | 16 χιλιοστά |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 0.377 κιλά |
|---|---|
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
| Υπηρεσία | Πράκτορα |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 |
| Λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Υπηρεσία | Πράκτορα |
| Εξωτερική διάμετρος | 240 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάσταση | 120*240*80mm |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Επίπεδο ακρίβειας | P4, P2 |