| Βάρος | 0.2-20kg |
|---|---|
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
| Υλικό | GCr15SiMn, GCr15, χρωμικό χάλυβα, ανθρακούχο χάλυβα |
| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Διάμετρο | 1 3/4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Χρώμιο | 508068 lbs.f |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 7 ίντσα |
| Βάρος | 11 λίβρες |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Βάρος | 11 λίβρες |
|---|---|
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Εξωτερική διάμετρος | 5 7/32 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Βάρος | 3 κιλά. |
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
|---|---|
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Ταχύτητα πετρελαίου | 17000 στροφές/min |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Εξωτερική διάμετρος | 35 χιλιοστά |
|---|---|
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Εξωτερική διάμετρος | 635mm |
|---|---|
| Λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Εσωτερική διαδρομή. | 4060,4 mm |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 80 χιλιοστά |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| πλάτος | 18 χιλιοστά |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση | 110 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 150 χιλιοστά |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Βάρος | 1.23kg |