| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Αριθμός υπόλοιπου κόσμου | Μία σειρά, διπλή σειρά, τρεις σειρές, τέσσερις σειρές |
| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
| Βάρος | 3.5-78,5 κιλά |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Υλικό | GCr15SiMn, GCr15, χρωμικό χάλυβα, ανθρακούχο χάλυβα |
| Άντεξε τη διάμετρο | 200-1500 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 280-2300 mm |
| Διάμετρο | 60-800 χιλιοστά |
| Υλικό | GCr15SiMn, GCr15, χρωμικό χάλυβα, ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 230-1280 χιλιοστά |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6, P5, P4 |
| εσωτερική διάμετρος | 150-950 mm |
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
|---|---|
| Διάμετρο | 11-80 mm |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
| Διάμετρο | 11-80 mm |
|---|---|
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Αδειοδότηση | C2, C3, C4, C5 |
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | 36.5 kN |
|---|---|
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 44.0 KN |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Διάσταση | 30*62*16mm |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6 、P5 、P4 、P2 |
| Διάσταση | 30*62*16mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 62 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 16 χιλιοστά |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 11000 R/min |
| Τύπος σφραγίδων | ανοιχτό |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 76.8 KN |
|---|---|
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Εσωτερική διάσταση | 40 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,68 κιλά |
| Β | 60-800 χιλιοστά |
|---|---|
| Αριθμός υπόλοιπου κόσμου | Μονή σειρά, διπλή σειρά, τέσσερις σειρές |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6, P5, P4 |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
| Βάρος | 0.2-20kg |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Υλικό | GCr15SiMn, GCr15, χρωμικό χάλυβα, ανθρακούχο χάλυβα |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |