| ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 7500 R/min |
|---|---|
| Εσωτερικό Dia | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος | 50*90*20 χλστ |
| Αριθμός ρουλεμάν | NJ210 |
| Πιστοποιητικό εξόρυξης | ISO 16949 |
| Υλικό κλουβιών | χάλκινο |
|---|---|
| Βάρος | 0.494 κιλά |
| Στ. | 7.4kN |
| Αριθμός γραμμής | Μονή σειρά, διπλή σειρά |
| Κλουβί | Χαλύβδινο/Ορειχάλκινο Κλουβί |
| Υλικό κλουβιών | χάλκινο |
|---|---|
| Σειρές | Διπλές σειρές |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0,P5,P4,P2 |
| Κλουβί | Κλουβί από νάιλον/ατσάλι/ορείχαλκο |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
| Αριθμός σειράς | Μεμονωμένη σειρά |
|---|---|
| Ταχύτητα λίπανσης λαδιού | 13000 r/min |
| Μοντέλο αρ. | 6206 2Z |
| Κύρια αγορά | Ευρώπη, Μέση Ανατολή, Αφρική, Λατινική Αμερική |
| Σφραγισμένος τύπος | Zz, z, rs, 2rs, ανοιχτό |
| Εκτελωνισμός | C5, C4, C3, C0, C2 |
|---|---|
| Διαχωριστικός | Διαχωρίσιμο, αδιαχώριστο |
| Εξωτερική διάμετρο | 47 mm |
| Μέγιστο. περιορισμένη ταχύτητα για λίπανση λαδιού | 30000 r/min |
| Σφραγίδες | Σφραγισμένος |
| Δυναμική ικανότητα φόρτωσης ((Cr) | 2660 KN |
|---|---|
| Ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 800 στροφές/min |
| Πλάτος | 180 χιλιοστά |
| Υλικό κλουβιών | Χάλυβας |
| Μοντέλο# | 24148CK30/W33 |
| Υλικό | Gcr15/Ειδικός χάλυβας |
|---|---|
| Κυλώντας στοιχείο | Σιδηροτροχία |
| Τύπος | Ρολάρι |
| Κατεύθυνση Φορτίου | Φορτίο ώθησης |
| Όριο ταχύτητας | Υψηλή |
| Μοντέλο αρ. | 6208-2rz |
|---|---|
| Θόρυβος | ZV1 ZV2 ZV3 ZV4 |
| Πλάτος | 40mm |
| Βάρος | 0.368KG |
| Προσαρμοσμένος | Δεκτός |
| Εσωτερική διάμετρος | 15.0mm |
|---|---|
| Διαχωριστός | Διαχωρισμένοι, Αδιαχώριστοι |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 26.0 kN |
| Αδειοδότηση | C5,C4,C3,C0,C2 |
| Πλάτος | 150,0 mm |
| Βασική δυναμική ικανότητα φορτίου (Cr) | 545 KN |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C4、C3、C0,C2 |
| Τύπος αντιστοίχισης | Οικουμενική αντιστοίχιση |
| Εσωτερική διάσταση | 140 χιλιοστά |
| Ταχύτητα λίπανσης λίπους | 1600 στροφές/λεπτο |