| Μέγεθος | Διαφορετικά μεγέθη |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πύργος, Μεγάλη Μηχανή Χομπίνγκ, Βιομηχανικό Ρομπότ, Ψηλό Στρογγυλό Μεγάλης Ταχύτητας, Πρίγκιπας Κύκλ |
| Διάμετρος τρύπας εσωτερικού δακτυλίου | Διαφορετικά μεγέθη |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Ακρίβεια περιστροφής | Υψηλή ακρίβεια |
| Κλουβί | Σιδηροφόρο |
|---|---|
| Keyway | 5x1.2 |
| Ικανότητα ροπής | 50 N.m. |
| Διάσταση | 17x19x47 χιλιοστά |
| Α | 19 χιλιοστά |
| Τύπος | Ρολάρι |
|---|---|
| Όριο ταχύτητας | Υψηλή |
| Κατεύθυνση Φορτίου | Φορτίο ώθησης |
| Εσωτερική διάμετρος | 12mm |
| Ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 9000 στροφές/λεπτο |
| Εξωτερική φυλή του Μαξ. | 2300 r/min |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Keyway | 6x1.6 |
| Α | 21 χιλιοστά |
| Κλουβί | Σιδηροφόρο |
| Διάσταση | 220*300*48mm |
|---|---|
| Βάρος | 10.0KG |
| Διαχωριστός | Διαχωριστός |
| Κλουβί | Σιδηροφόρο |
| Σφραγίδες | Σφραγισμένο |
| Κλουβί | Σιδηροφόρο |
|---|---|
| Βάρος | 770,9 κιλά |
| Σφραγίδες | Σφραγισμένο |
| Διάσταση | 440*600*95 χιλιοστά |
| Στ. | 9830 KN |
| Εξωτερική διάμετρος | Διαφορετικά |
|---|---|
| Διαχωριστός | Ναι |
| Αξιολόγηση ακρίβειας | C3, C4, C5 |
| Αριθμός σειρών Ring Raceway | Μία σειρά, δύο σειρές, τρεις σειρές, |
| Τύπος σφραγίδων | Σφραγισμένο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Αντίσταση κλονισμού | Υψηλή |
| Όριο ταχύτητας | Υψηλή |
| Περιοχή θερμοκρασίας | Ευρέως |
| Αντίσταση δόνησης | Υψηλή |
| Ταυτότητα | 16 χιλιοστά |
|---|---|
| Υπερβολικό | 35 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 39mm |
| Βάρος | 0.15kg |
| Ακριβότητα | υψηλή |
| Εσωτερική διάσταση | 440mm |
|---|---|
| Βάρος | 770,9 κιλά |
| Αρ | 490 kN |
| Σφραγίδες | Σφραγισμένο |
| Διαχωριστός | Διαχωριστός |