| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Σφραγισμένο |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Εξωτερική διάμετρος | 90 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 23 χιλ. |
| Διάμετρο | 7 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάσταση | 4x14x7mm |
| Στ. | 9.1 KN |
| Διαχωριστός | Διαχωριστός |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 500 στροφές/λεπτο |
| Γ.Γ. | 0,024 κλ |
|---|---|
| Όριο ταχύτητας | Υψηλή |
| Πλάτος | 9 χιλ. |
| Εξωτερική διάμετρος | 28 χιλιοστά |
| Υλικό | Gcr15/Ειδικός χάλυβας |
| Όριο ταχύτητας | Υψηλή |
|---|---|
| Ταυτότητα | 10~750mm |
| Διάμετρο | 1.984~315mm |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Επίπεδο θορύβου | χαμηλά |
| Διάσταση | 360*500*85mm |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση | 360mm |
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 750 r/min |
| εξωτερική διάσταση | 500 MM |
| Διάμετρο | 85 χιλιοστά |
| Σφραγίδες | Σφραγισμένο |
|---|---|
| Διάμετρο | 95MM |
| Βάρος | 770,9 κιλά |
| Αρ | 2060kN |
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 600 R/min |
| Βάρος | 0.123 κιλά |
|---|---|
| Αρ | 50 KN |
| Διάσταση | 30*52*16mm |
| Διάμετρο | 16 χιλιοστά |
| Αξία ακρίβειας | P0, P6, P5, P4, P2 |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 500 στροφές/λεπτο |
|---|---|
| Αρ | 23.5kN |
| Εσωτερική διάσταση | 8 χιλιοστά |
| Διαχωριστός | Διαχωριστός |
| Διάμετρο | 12 χιλ. |
| Διάμετρο | 9 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση | 6 χιλιοστά |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 500 στροφές/λεπτο |
| Στ. | 14 KN |
| Διάσταση | 6*16*9mm |
| Στ. | 10200 kN |
|---|---|
| Σφραγίδες | Ανοιχτό |
| Εσωτερική διάσταση | 460 χιλιοστά |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | - |
| Βάρος | 81 κλ |