| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4, C5 |
|---|---|
| Α | 24mm |
| Ικανότητα ροπής | 128 Ν.μ. |
| Διάσταση | 25x24x62 χιλιοστά |
| Διαχωριστός | Αδιαχώριστοι |
| Διάσταση | 6*18*9mm |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση | 6 χιλιοστά |
| Διάμετρο | 9 χιλιοστά |
| Διαχωριστός | Διαχωριστός |
| Σφραγίδες | Ανοιχτό |
| Επίπεδο θορύβου | χαμηλά |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | Ευρέως |
| Αντίσταση δόνησης | Υψηλή |
| λιπαντική | Λάδι ή γράσο |
| Βαθμός ακρίβειας | ΑΒΕΚ-3, ΑΒΕΚ-5, ΑΒΕΚ-7 |
| Βάρος | 0,065 KG |
|---|---|
| Υλικό κλουβιών | χάλκινο |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
| Κλουβί | Κλουβί από νάιλον/ατσάλι/ορείχαλκο |
| Εξωτερική διάμετρος | 40 χιλ. |
| Δυναμική ικανότητα φόρτωσης ((Cr) | 2660 KN |
|---|---|
| Ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 800 στροφές/min |
| Πλάτος | 180 χιλιοστά |
| Υλικό κλουβιών | Χάλυβας |
| Μοντέλο# | 24148CK30/W33 |
| Ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 850 R/min |
|---|---|
| Υλικό κλουβιών | Χάλυβας |
| επίπεδο δονήσεων | V3, V4 |
| Ταχύτητα λίπανσης λίπους | 670 R/min |
| Βασικό στατικό φορτίο (Cor) | 3980 KN |
| Εκτίμηση ακρίβειας | ΑΒΕΚ-3, ΑΒΕΚ-5, ΑΒΕΚ-7 |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικό Λειτουργικό Λειτουργικό Λειτουργικό Λειτουργικό Λειτουργικό Λειτουργικό Λειτουργικό Λειτουρ |
| Τύπος σφραγίδων | Σφραγισμένη (διπλής όψης σφραγίδα) |
| Εκτίμηση ταχύτητας | Ποικίλα |
| λιπαντική | Λάδι ή γράσο |
| Αξιολόγηση ακρίβειας | ABEC-1, ABEC-3, ABEC-5, ABEC-7 |
|---|---|
| Άντεξε τον τύπο | Κυλινδρική διάτρηση, κωνική διάτρηση |
| Αριθμός γραμμής | Μονή σειρά, διπλή σειρά |
| Επίπεδο θορύβου | Ζ1, Ζ2, Ζ3, Ζ4 |
| Τύπος | μόνα ρουλεμάν κυλίνδρων ευθυγράμμισης |
| Διάμετρο | Διαφορετικά μεγέθη |
|---|---|
| Τύπος κυλίνδρων | Διασχισμένο ρουλεμάν κυλίνδρων |
| Διάμετρος τρύπας εσωτερικού δακτυλίου | Διαφορετικά μεγέθη |
| Δυνατότητα | Υψηλή διάρκεια |
| Βαθμός ακρίβειας | ΑΒΕΚ-5, ΑΒΕΚ-7 |
| Υλικό | GCr15SiMn, GCr15, χρωμικό χάλυβα, ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C2, C3, C4, C5 |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6, P5, P4 |
| Διάμετρο | 11-80 mm |