| Επίπεδο ακρίβειας | P4, P2 |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 72 χιλιοστά |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Διάμετρο | 36 χιλιοστά |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 89.7 KN |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Εξωτερική διάμετρος | 150 χιλιοστά |
| Βάρος | 9.49KG |
| Εσωτερική διάσταση | 17 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Εξωτερική διάμετρος | 40 εκατοστά |
| Ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 18000 στροφές/λεπτο |
| Ποιότητα | Υψηλή |
| Αριθμός μοντέλου | 6203 |
|---|---|
| Σφραγίδες | ανοιχτό |
| Αριθμός Μοντέλου | 81226 ΤΝ |
| Στ. | 4.78kN |
| Πιστοποιητικό εξόρυξης | ISO 16949 |
| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Βάρος | 0.218~1375kg |
| Δυνατότητα φόρτωσης | Υψηλή |
| Αντίσταση δόνησης | Υψηλή |
| Αντίσταση κλονισμού | Υψηλή |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κλουβί | Κλουβί χάλυβα, κλουβί ορείχαλκου |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Εξωτερική διάμετρος | 47mm |
| Ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 16000 r/min |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά, δύο σειρές. |
|---|---|
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Ταχύτητα λίπανσης με λάδι | 16000 r/min |
| Διάσταση | 20*47*14 χλστ |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 |
| Υλικό | Χάλυβα χρωμικού τύπου |
|---|---|
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Εξωτερική διάμετρος | 52 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 240 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάσταση | 120*240*80mm |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |