| Εξωτερική διάμετρος | 35-420 mm |
|---|---|
| Βάρος | 0.2-20kg |
| Διάμετρο | 11-80 mm |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Άντεξε τη διάμετρο | 15200mm |
| Ταυτότητα | 110 χιλιοστά |
|---|---|
| Υπερβολικό | 200 χιλιοστά |
| Τύπος σφραγίδων | Σφραγισμένο |
| Αριθμός γραμμής | Μονή σειρά, διπλή σειρά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εσωτερική διάσταση | 260 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάσταση | 260*360*60mm |
| Κλουβί | Σιδηροφόρο |
| εξωτερική διάσταση | 360mm |
| Σφραγίδες | Ανοιχτό |
| Αξία ακρίβειας | P0, P6, P5, P4, P2 |
|---|---|
| Κλουβί | Σιδηροφόρο |
| Σφραγίδες | Ανοιχτό |
| Διαχωριστός | Διαχωριστός |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 500 στροφές/λεπτο |
| Εσωτερική διάσταση | 380 χιλ. |
|---|---|
| Στ. | 7430 KN |
| Διαχωριστός | Διαχωριστός |
| Σφραγίδες | Ανοιχτό |
| Αρ | 1580 kN |
| Στ. | 9620 KN |
|---|---|
| Διάσταση | 420*580*95 χιλιοστά |
| Αξία ακρίβειας | P4, P2 |
| Εσωτερική διάσταση | 420 χιλιοστά |
| Σφραγίδες | Ανοιχτό |
| Αδειοδότηση | C3, C4, C5 |
|---|---|
| Τύπος κλουβιών | Χάλυβας, χυμένο κράμα αλουμινίου |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Εκτίμηση φορτίων | Ποικίλα |
| Διάμετρο | Ποικίλα |
| Κλουβί | Χάλυβας |
|---|---|
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
| Ακριβότητα | ΑΒΕΚ 3, ΑΒΕΚ 5, ΑΒΕΚ 7 |
| Επίπεδο δονήσεων | V1 |
| Τύπος σφραγίδων | Σφραγισμένος |
|---|---|
| Άντεξε τον τύπο | Κυλινδρική διάτρηση, κωνική διάτρηση |
| Εξωτερική διάμετρος | 240mm |
| Αριθμός υπόλοιπου κόσμου | Μονή σειρά, διπλή σειρά |
| Εφαρμογή | Μηχανή χαρτιού, Μείωση ταχύτητας, Άξονες σιδηροδρομικών ρυμουλκούμενων, Τεχνουργήματα τροχών τροχών, |
| Εκτίμηση ακρίβειας | ABEC-1, ABEC-3, ABEC-5, ABEC-7 |
|---|---|
| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
| Εσωτερική διάμετρος | 35 χιλιοστά |
| Λίπος | Λιθίου, Λιθίου-12, Λιθίου-6, Λιθίου-2 |
| λιπαντική | Πετρέλαιο, λίπος |