| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Βάρος | 32,7 κιλά |
| Αριθμός υπόλοιπου κόσμου | Μονή σειρά, διπλή σειρά, τέσσερις σειρές |
| Εξωτερική διάμετρος | 140mm |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Δυνατότητα φόρτωσης | Διαφορετικές δυνατότητες φορτίου |
|---|---|
| Κλουβί | Ορείχαλκος, νάυλον |
| Επίπεδο θορύβου | Χαμηλό επίπεδο θορύβου |
| Διάμετρος τρύπας εσωτερικού δακτυλίου | Διαφορετικά μεγέθη |
| λιπαντική | Λάδι ή γράσο |
| Σφραγίδες | Ανοιχτό |
|---|---|
| Τύπος | Λεκάνια τροχιάς, Λεκάνια εκτυπωτικής μηχανής |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Υπερβολικό | 24mm |
| Ταυτότητα | 10 χιλιοστά |
| Εξωτερική φυλή του Μαξ. | 2300 r/min |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Keyway | 4x1.8 |
| Κλουβί | Σιδηροφόρο |
| Εσωτερική κούρσα του Μαξ. | 4500 R/Min |
| Κλουβί | Σιδηροφόρο |
|---|---|
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 2700 R/min |
| Διάσταση | 75*110*27mm |
| Διαχωριστός | Διαχωριστός |
| Αρ | 77.4kN |
| Υλικό | Χάλυβα χρωμίου, GCR15 |
|---|---|
| Τύπος | Συσκευές για την κατασκευή ή την επεξεργασία συσκευών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή ή την ε |
| Ταυτότητα | 10 χιλιοστά |
| Υπερβολικό | 22mm |
| Βάρος | 0.25kg |
| Τύπος | Ένσφαιρος τριβέας επαφών τεσσάρων σημείου |
|---|---|
| Επίπεδο δόνησης | V1 |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Άντεξε τον τύπο | Κυλινδρικός άντεξε |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
|---|---|
| Βάρος | 10,45 έως 48,5 kg |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Ακριβότητα | ΑΒΕΚ 3, ΑΒΕΚ 5, ΑΒΕΚ 7 |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Τύπος | Ένσφαιρος τριβέας επαφών τεσσάρων σημείου |
|---|---|
| Ακριβότητα | ΑΒΕΚ 3, ΑΒΕΚ 5, ΑΒΕΚ 7 |
| Κλουβί | Χάλυβας |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Εσωτερική διάμετρος | 75~340mm |
| Ακριβότητα | ΑΒΕΚ 3, ΑΒΕΚ 5, ΑΒΕΚ 7 |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Άντεξε τον τύπο | Κυλινδρικός άντεξε |
| Εξωτερική διάμετρος | 130~520 mm |