| λιπαντική | Λάδι ή γράσο |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C4,C5 |
| Δυνατότητα φόρτωσης | Υψηλή |
| Τύπος σφραγίδων | Σφραγισμένη (διπλής όψης σφραγίδα) |
| Γενικό πλάτος | Ποικίλα |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
|---|---|
| Άντεξε τον τύπο | Κυλινδρικός άντεξε |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Διάμετρο | 25 ~ 82 mm |
| Τύπος σφραγίδων | Σφραγισμένος |
|---|---|
| Εκτίμηση ακρίβειας | C3, C4, C5 |
| λιπαντική | Λάδι, λάδι. |
| Τύπος ρουλεμάν | Κουρδιστικό ρουλεμάν, Κουρδιστικό ρουλεμάν, Γυριστικό ρουλεμάν |
| Εσωτερική διάμετρος | Ποικίλα |
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 1800 R/MIN |
|---|---|
| Κλουβί | Σιδηροφόρο |
| Στ. | 209 KN |
| Σφραγίδες | Σφραγισμένο |
| Αρ | 77.4kN |
| Εξωτερική φυλή του Μαξ. | 2300 r/min |
|---|---|
| Ικανότητα ροπής | 18 Ν.μ. |
| Keyway | 4x1.8 |
| Εσωτερική κούρσα του Μαξ. | 4500 R/Min |
| Διάσταση | 12x13x35 χιλιοστά |
| ΔΕΣ | 428kN |
|---|---|
| Μέγιστη. Περιορισμένη ταχύτητα για λίπανση λιπαρών υλών | 1000 r/min |
| Διάμετρο | 31mm |
| Εσωτερική διάμετρος | 160 χιλιοστά |
| N.W. | 20,3 κιλά |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 148 kN |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Εσωτερική διάμετρος | 120mm |
| Αδειοδότηση | C0, C2, C3, C4 |
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | 196 kN |
| Κλουβί | Μεταλλικό στερεό, κράμα χαλκού |
|---|---|
| Μοντέλο# | ΙΝΑ F217813 |
| Υπερβολικό | 28 mm |
| Αξία ακρίβειας | ΑΒΕΚ-3, ΑΒΕΚ-5, ΑΒΕΚ-7 |
| Ταυτότητα | 10 χιλιοστά |
| Βάρος | 0.123kg |
|---|---|
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 4800 r/min |
| Αξία ακρίβειας | P0, P6, P5, P4, P2 |
| Διάμετρο | 16 χιλ. |
| Διάσταση | 30*52*16mm |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 19.6~637kN |
|---|---|
| Ακριβότητα | ΑΒΕΚ 3, ΑΒΕΚ 5, ΑΒΕΚ 7 |
| Διάμετρο | 25 ~ 82 mm |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Εσωτερική διάμετρος | 75~340mm |