| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Διάμετρο | 20 χιλιοστά |
| Διάσταση | 30*62*20mm |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 8500 R/min |
| Διάσταση | 30*62*16mm |
|---|---|
| Κλουβί | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Τύπος σφραγίδων | ανοιχτό |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερική διάμετρος | 62 χιλιοστά |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Διάμετρο | 11-80 mm |
| Βάρος | 22.7kg |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Βάρος | 3.5-78,5 κιλά |
| εσωτερική διάμετρος | 90-2050 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 140-360 χιλιοστά |
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Αριθμός υπόλοιπου κόσμου | Μονή σειρά, διπλή σειρά, τέσσερις σειρές |
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Υλικό | GCr15SiMn, GCr15, χρωμικό χάλυβα, ανθρακούχο χάλυβα |
| Εξωτερική διάμετρος | 140-360 χιλιοστά |
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Αριθμός γραμμής | Μονή σειρά, διπλή σειρά, τέσσερις σειρές |
| Υλικό | GCr15SiMn, GCr15, χρωμικό χάλυβα, ανθρακούχο χάλυβα |
| Εξωτερική διάμετρος | 35-420 mm |
| Διάμετρος τρύπησης | 15200mm |
| Άντεξε τη διάμετρο | 15200mm |
|---|---|
| Βάρος | 0.2-20kg |
| Διάμετρο | 11-80 mm |
| Αριθμός υπόλοιπου κόσμου | Μονή σειρά, διπλή σειρά, τέσσερις σειρές |
| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C2, C3, C4, C5 |
| Βάρος | 0.2-20kg |
| Υλικό | GCr15SiMn, GCr15, χρωμικό χάλυβα, ανθρακούχο χάλυβα |
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
| Διάμετρο | 11-80 mm |
|---|---|
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |