| Εφαρμογή | Μηχανή χαρτιού, Μείωση ταχύτητας, Άξονες σιδηροδρομικών ρυμουλκούμενων, Τεχνουργήματα τροχών τροχών, |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Ζ1, Ζ2, Ζ3, Ζ4 |
| Αξιολόγηση ακρίβειας | ΑΒΕΚ-3, ΑΒΕΚ-5, ΑΒΕΚ-7 |
| Έλαιο για μέγιστη ταχύτητα | 2000 στροφές/λεπτο |
| Τύπος σφραγίδων | Σφραγισμένο |
| Ακτινωτή εκκαθάριση | P0, P6, P5, P4 |
|---|---|
| Αριθμός ρουλεμάν | ΝΟ 2220Ε |
| Πιστοποιητικό εξόρυξης | ISO 16949 |
| Όνομα τμήματος | Εκκεντρικό ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 100*180*46 χλστ |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | ΝΟ 213Ε |
| Αρχικό | Γερμανία |
| Αριθμός μοντέλου | ΝΟ 213Ε |
| Εσωτερικό Dia | 65mm |
| Εσωτερικό Dia | 50 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος | 50*90*20 χλστ |
| Σφραγίδες | ανοιχτό |
| Αρχικό | Γερμανία |
| Εξωτερικό μέγεθος | 0 χιλ. |
| Υλικό | SAE52100、AISIE52100、UNSG52986 Χάλυβας |
|---|---|
| Διάσταση | 20x70x12mm |
| ώμος | Δ.Σ.:37Δαχ:47 |
| Εκτιμημένο φορτίο | Γ:7.35KN, C0:8.35KN |
| N.W. | 0.29kg |
| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Διάμετρο | 11-80 mm |
| Βάρος | 22.7kg |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
| Material | GCr15SiMn, GCr15, Chrome Steel, Carbon Steel |
|---|---|
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Separable | Yes |
| Εξωτερική διάμετρος | 35-420 mm |
| Βάρος | 0.2-20kg |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
|---|---|
| Διάσταση | 33.91*19*11mm |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Βάρος | 0.147 κιλά |
| Διάμετρο | 14 χιλιοστά |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Διάσταση | 240*160*80mm |
|---|---|
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
| Τύπος σφραγίδων | ανοιχτό |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |