| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Αριθμός υπόλοιπου κόσμου | Μονή σειρά, διπλή σειρά, τέσσερις σειρές |
| Υλικό | GCr15SiMn, GCr15, χρωμικό χάλυβα, ανθρακούχο χάλυβα |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Υπηρεσία | Πράκτορα |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Διάμετρο | 64mm |
| Αδειοδότηση | C5 |
| Επίπεδο ακριβείας | P6,P5,P4,P2 |
|---|---|
| Κολοκύθα | 0.035kg |
| Διάσταση | 33.91*19*11mm |
| εξωτερική διάμετρος | 33.91mm |
| Εκτελωνισμός | C5 |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
|---|---|
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Βάρος | 0.147 κιλά |
| Διάμετρο | 14 χιλιοστά |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Διάμετρο | 12 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάσταση | 17*40*12mm |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Διαχωριστός | Ναι. |
| Βάρος | 0.06kg |
| Διάσταση | 15*35*11 χλστ |
|---|---|
| Εκτελωνισμός | C5、C4、C3、C0 |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Υπηρεσία | Μέσο |
| εξωτερική διάμετρος | 35mm |
| Βάρος | 17 κιλά |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Εξωτερική διάμετρος | 260 χιλιοστά |
| Διάσταση | 260*170*90mm |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 |
| Υπηρεσία | Πράκτορα |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Βάρος | 0,117 κιλά |
| Κλουβί | ατσάλινο κλουβί, ορειχάλκινο κλουβί, νάιλον κλουβί |
| Τύπος σφραγίδων | ανοιχτό |
| Βάρος | 0.019kg |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Διάσταση | 6x16x28 χιλιοστά |
| Διάσταση | 50*80*23mm |
|---|---|
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | 72.6 KN |
| Εσωτερική διάσταση | 50 χιλιοστά |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 52.8 KN |