| πλάτος | 18 χιλιοστά |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 9100 R/min |
| Εσωτερική διάσταση | 40 mm |
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Εξωτερική διάμετρος | 68 χιλιοστά |
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
|---|---|
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 51.5 KN |
| Εσωτερική διάσταση | 35 χιλιοστά |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Βάρος | 0.311 κιλά |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κλουβί | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Τύπος σφραγίδων | ανοιχτό |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6 、P5 、P4 、P2 |
| Διάσταση | 75*130*25mm |
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | 152 KN |
|---|---|
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 4000 στροφές/min |
| Σχήμα | 30213 |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
|---|---|
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Κλουβί | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 90.8 KN |
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 3800 r/min |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
|---|---|
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | 53.0 KN |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 7000 R/min |
| Εξωτερική διάμετρος | 53.5mm |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 6300 R/min |
| Εσωτερική διάσταση | 40 χιλιοστά |
| Κλουβί | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6 、P5 、P4 、P2 |
| Εσωτερική διάσταση | 50 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάμετρο | 20 χιλιοστά |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Αριθμός γραμμής | Μία σειρά |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 7500 R/min |
| Διάσταση | 30*62*16mm |
|---|---|
| Ονομαστικό στατικό φορτίο (Cor) | 35.5 KN |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 11000 R/min |
| Τύπος σφραγίδων | ανοιχτό |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κλουβί | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Γρήγορη περιστροφή με λιπαντικό λάδι | 11000 R/min |
| Διάμετρο | 16 χιλιοστά |
| Ταχύτητα περιστροφής λιπαντικού | 8500 R/min |