| Υπηρεσία | Πράκτορα |
|---|---|
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
| Εξωτερική διάμετρος | 33.91mm |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
| Διάσταση | 33.91*19*11mm |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 52 χιλιοστά |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Βάρος | 0.216 κιλά |
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
|---|---|
| Επίπεδο ακρίβειας | P4, P2 |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου GCr15 |
|---|---|
| Αδειοδότηση | C5、C4、C3、C0 、C2 |
| Κλουβί | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| πλάτος | 23 χιλιοστά |
| Ονομαστικό δυναμικό φορτίο ((Cr) | 53.4 KN |
| Υπηρεσία | COem, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Βάρος | 20,96 έως 50,2 kg |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Επίπεδο δόνησης | V1, V2, V3, V4 |
| Διάμετρο | 11-80 mm |
|---|---|
| Επίπεδο δονήσεων | V1, V2, V3, V4 |
| Λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Επίπεδο ακρίβειας | P0, P6, P5, P4 |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό, Z, ZZ, RS, 2RS |
| Υλικό | Χάλυβας χρωμίου, χάλυβας άνθρακα |
|---|---|
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
| Υπηρεσία | Πράκτορα |
| Διάμετρο | 12 χιλιοστά |
| Βάρος | 0.1 κιλά |
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
|---|---|
| Διάσταση | 20*52*21mm |
| Λιπαντική με λάδι | 14000 στροφές/λεπτο |
| Κλουβί | Κλουβί από χάλυβα |
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
| Διάσταση | 30*55*13mm |
|---|---|
| Επίπεδο ακρίβειας | P6,P5,P4,P2 |
| Υλικό | Χάλυβα χρωμικού τύπου |
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Διαχωριστός | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Αριθμός γραμμής | Μοναδική σειρά |
| Τύπος σφραγίδων | Ανοιχτό |
| Λιπαντική | Λιπαντική με λάδι, λιπαντική με λίπος |
| Επίπεδο ακρίβειας | P4, P2 |